VÝSLEDKY

BATTLE & CHOREO CONTEST

WINNERS 2019

📌 2 vs 2 – do 15 rokov

1. HIPHOP – Luca & Lil H / TS-Bunny, B-Fresh
1. BREAKIN – Ayo & Vanda / Prievidza, Košice

📌 Crew battle ( No limit AGE )

1. Young Gunz Flava / Brno, CZ

📌 1 vs 1 – bez vekového obmedzenia

1. HIPHOP – Alex / Outbreak
1. HOUSE – Matasha / High Edition, IHOW CZ
1. POPPIN – Wavy P / Outbreak
1. LOCKIN – Bubu / Praha, CZ
1. WAACKIN – Romy / Kerless
1. BREAKIN – Oliver

1. EXPERIMENTAL – Marta Blašková / Moving Souls

WINNERS 2018

📌 1 vs 1 – do 15 rokov

1. HIPHOP – Veronika Tomčová / D.S.Studio
1. HOUSE – Peťka Fandelová / Love Dance School
1. POPPIN – Waving-P / Outbreak
1. LOCKIN – Rebeca Kmeťová / Love Dance School

📌 Crew battle ( No limit AGE )

1. Love Dance School

📌 1 vs 1 – nad 16 rokov

1. HIPHOP – Nataša Kucirková / BDSKrew
1. HOUSE – Emika / Love Dance School
1. POPPIN – Fizzy / Breakfans
1. LOCKIN – Mário Lacko / G-Fam

1. EXPERMENTAL – Marta Blašková / Moving Souls

WINNERS 2017

📌 1 vs 1 – do 15 rokov

1. HIPHOP – Paskuda / EastFly Youngsters
1. HOUSE – DiDika / D.S.Studio
1. POPPIN – Waving-P / Outbreak
1. LOCKIN – Rebeca Kmeťová / Love Dance School

📌 1 vs 1 – nad 16 rokov

1. HIPHOP – Emika / Love Dance School
1. HOUSE – Emika / Love Dance School
1. POPPIN – Dan / G-Fam
1. LOCKIN – Zazu / Poland

WINNERS 2019

📌Deti ( DVK )

⚡️ STREET ( DVK )
1. Neytiri ninjas
– Neytiri, Bratislava
2. Rio
– Outbreak, Košice
3. Pat a Mat

– Whos‘ That Kidz, Košice

📌Juniori ( JVK )

⚡️ STREET ( JVK )
1. Stylelicious
– Streetbeats Crew, Trnava
2. Indianas
– Neytiri, Bratislava
3. D.S.Force

– D.S.Studio, Košice

📌Dospelí ( HVK )

⚡️ STREET ( HVK )
1. Energy
– Streetbeats crew, Trnava
2. Kanga
– Outbreak, Košice
3. Loose control
– Neytiri, Bratislava

⚡️ OPEN ( DVK )
1. N/A
– 
2. N/A
– 
3. N/A
– 
⚡️ OPEN ( JVK )
1. Let’s have a good time
– Whos‘ That Kidz, Košice
2. Lov (z muzikálu Leví kráľ)
– IDAnce ZUŠ, Medzev
3. Akord
– AFCommunity, Bardejov
⚡️ OPEN ( HVK )
1. Me and my girls
– Divas, Michalovce
2. Zásahovka
– AFCommunity, Bardejov
3. B.A.M.F.
– Badd Fyah & Students, Bratislava
⚡️ EXPERIMENTAL ( DVK )
1. Memories of the youth
– Cassia Dance, Košice
2. Thousand years
– Whos‘ That Kidz, Košice
3. Sirota

– Cassia Dance, Košice
⚡️ EXPERIMENTAL ( JVK )
1. Život.Sila.Boj
– Las Babbass, Myjava
2. Avatar
– Divas, Michalovce
3. The Secret
– Cassia Dance, Košice
⚡️ EXPERIMENTAL ( HVK )
1. Sorry
– Las Babbass, Myjava
2. Circle
– Divas, Michalovce
3. Lovely
– Black Ladies, Spišská n.Ves

 

⚡️ HOBBY ( 30+ )
1. Ninja Go
– Outbreak, Košice

WINNERS 2018

📌Deti ( DVK )

⚡️ STREET ( DVK )
1. Mickey hip a Minnie hop
– D.S.Studio, Košice
2. Happy feet
– Outbreak, Košice
3. Backstreet is back

– Love Dance, Bratislava

📌Juniori ( JVK )

⚡️ STREET ( JVK )
1. Girl gang a Peťo
– D.S.Studio
2. Glow up
– Neytiri, Bratislava
3. Drops

– Missy Fellaz, Zvolen

📌Dospelí ( HVK )

⚡️ STREET ( HVK )
1. Gonna shina
– Neytiri, Bratislava
2. T.L.A.K.
– Outbreak, Košice
3. Orient
– D.S.Studio, Košice

⚡️ OPEN ( DVK )
1. N/A
– 
2. N/A
– 
3. N/A
– 
⚡️ OPEN ( JVK )
1. Shape of you
– Old School Brothers, Nitra
2. Plus one
– Whos‘ That Kidz, Košice
3. Frajeris foreva
– Whos‘ That Kidz, Košice
⚡️ OPEN ( HVK )
1. Volcano
– Missy Fellaz, Zvolen
2. Kimono
– D.S.Studio, Košice
3. Zebras‘ štýl
– AFCommunity, Bardejov
⚡️ EXPERIMENTAL ( DVK )
1. Waiting on world to change
– Moving Souls, Bratislava
2. I’m almost there
– Moving Souls, Bratislava
3. Secret

– Cassia Dance, Košice
⚡️ EXPERIMENTAL ( JVK )
1. Wolf pack
– Moving Souls, Bratislava
2. The moment I said it
– Moving Souls, Bratislava
3. Diversity focus
– Cassia Dance, Košice
⚡️ EXPERIMENTAL ( HVK )
1. S.O.U.L. Revival
– Moving Souls, Bratislava
2. Vision
– Moving Souls, Bratislava
3. Places
– Moving Souls, Bratislava

WINNERS 2017

📌Juniori ( JVK )

⚡️ STREET ( JVK )
1. D.S.Force
– D.S.Studio, Košice

📌Dospelí ( HVK )

⚡️ STREET ( HVK )
1. Real Hiphop
– Love Dance, Bratislava

⚡️ OPEN ( JVK )
1. Jamaican Vybz
– Missy Fellaz, Zvolen
⚡️ OPEN ( HVK )
1. Vogue
– House of Velvet, Bratislava

VÝSLEDKY

Propozície BATTLE & CHOREO CONTEST

WINNERS 2019

📌 2 vs 2 – do 15 rokov

1. HIPHOP – Luca & Lil H
-TS-Buuny, IHOW CZ
1. BREAKIN – Ayo & Vanda

– Prievidza, Košice

📌 1 vs 1 – bez vekového obmedzenia

1. HIPHOP – Alex
– Outbreak
1. HOUSE – Matasha
– High Edition, IHOW CZ
1. POPPIN – Wavy P
– Outbreak
1. LOCKIN – Bubu
– Praha, CZ
1. WAACKIN – Romy
– Kerless
1. BREAKIN – Oliver
– N/A

📌 Experimental sólo

1. Marta Blašková
– Moving Souls

📌 Crew battle

1. Young Gunz Flava
– Brno, CZ

WINNERS 2018

📌 1 vs 1 – do 15 rokov

1. HIPHOP – Veronika Tomčová
– D.S.Studio
1. HOUSE – Peťka Fandelová
– Love Dance School
1. POPPIN – Waving-P
– Outbreak
1. LOCKIN – Rebeca Kmeťová
– Love Dance School

📌 1 vs 1 – nad 16 rokov

1. HIPHOP – Nataša Kucirková
– BDSKrew
1. HOUSE – Emika
– Love Dance School
1. POPPIN – Fizzy
– Breakfans
1. LOCKIN – Mário Lacko
– G-Fam

📌 Experimental sólo

1. Marta Blašková
– Moving Souls

📌 Crew battle

1. Love Dance School
– Bratislava

WINNERS 2017

📌 1 vs 1 – do 15 rokov

1. HIPHOP – Paskuda
– EastFly Youngsters
1. HOUSE – DiDika
– D.S.Studio
1. POPPIN – Waving-P
– Outbreak
1. LOCKIN – Rebeca Kmeťová
– Love Dance School

📌 1 vs 1 – nad 16 rokov

1. HIPHOP – Emika
– Love Dance School
1. HOUSE – Emika
– Love Dance School
1. POPPIN – Dan
– G-Fam
1. LOCKIN – Zazu
– Poland

WINNERS 2019

📌Deti ( DVK )

⚡️ STREET ( DVK )
1. Neytiri ninjas
– Neytiri, Bratislava
2. Rio
– Outbreak, Košice
3. Pat a Mat

– Whos‘ That Kidz, Košice

⚡️ OPEN ( DVK )
1. N/A
– 
2. N/A
– 
3. N/A
– 
⚡️ EXPERIMENTAL ( DVK )
1. Memories of the youth
– Cassia Dance, Košice
2. Thousand years
– Whos‘ That Kidz, Košice
3. Sirota

– Cassia Dance, Košice

📌Juniori ( JVK )

⚡️ STREET ( JVK )
1. Stylelicious
– Streetbeats Crew, Trnava
2. Indianas
– Neytiri, Bratislava
3. D.S.Force

– D.S.Studio, Košice

⚡️ OPEN ( JVK )
1. Let’s have a good time
– Whos‘ That Kidz, Košice
2. Lov (z muzikálu Leví kráľ)
– IDAnce ZUŠ, Medzev
3. Akord
– AFCommunity, Bardejov
⚡️ EXPERIMENTAL ( JVK )
1. Život.Sila.Boj
– Las Babbass, Myjava
2. Avatar
– Divas, Michalovce
3. The Secret
– Cassia Dance, Košice

📌Dospelí ( HVK )

⚡️ STREET ( HVK )
1. Energy
– Streetbeats crew, Trnava
2. Kanga
– Outbreak, Košice
3. Loose control
– Neytiri, Bratislava

⚡️ OPEN ( HVK )
1. Me and my girls
– Divas, Michalovce
2. Zásahovka
– AFCommunity, Bardejov
3. B.A.M.F.
– Badd Fyah & Students, Bratislava
⚡️ EXPERIMENTAL ( HVK )
1. Sorry
– Las Babbass, Myjava
2. Circle
– Divas, Michalovce
3. Lovely
– Black Ladies, Spišská n.Ves

 

⚡️ HOBBY ( 30+ )
1. Ninja Go
– Outbreak, Košice

WINNERS 2018

📌Deti ( DVK )

⚡️ STREET ( DVK )
1. Mickey hip a Minnie hop
– D.S.Studio, Košice
2. Happy feet
– Outbreak, Košice
3. Backstreet is back

– Love Dance, Bratislava

⚡️ OPEN ( DVK )
1. N/A
– 
2. N/A
– 
3. N/A
– 
⚡️ EXPERIMENTAL ( DVK )
1. Waiting on world to change
– Moving Souls, Bratislava
2. I’m almost there
– Moving Souls, Bratislava
3. Secret

– Cassia Dance, Košice

📌Juniori ( JVK )

⚡️ STREET ( JVK )
1. Girl gang a Peťo
– D.S.Studio
2. Glow up
– Neytiri, Bratislava
3. Drops

– Missy Fellaz, Zvolen

⚡️ OPEN ( JVK )
1. Shape of you
– Old School Brothers, Nitra
2. Plus one
– Whos‘ That Kidz, Košice
3. Frajeris foreva
– Whos‘ That Kidz, Košice
⚡️ EXPERIMENTAL ( JVK )
1. Wolf pack
– Moving Souls, Bratislava
2. The moment I said it
– Moving Souls, Bratislava
3. Diversity focus
– Cassia Dance, Košice

📌Dospelí ( HVK )

⚡️ STREET ( HVK )
1. Gonna shina
– Neytiri, Bratislava
2. T.L.A.K.
– Outbreak, Košice
3. Orient
– D.S.Studio, Košice

⚡️ OPEN ( HVK )
1. Volcano
– Missy Fellaz, Zvolen
2. Kimono
– D.S.Studio, Košice
3. Zebras‘ štýl
– AFCommunity, Bardejov
⚡️ EXPERIMENTAL ( HVK )
1. S.O.U.L. Revival
– Moving Souls, Bratislava
2. Vision
– Moving Souls, Bratislava
3. Places
– Moving Souls, Bratislava

WINNERS 2017

📌Juniori ( JVK )

⚡️ STREET ( JVK )
1. D.S.Force
– D.S.Studio, Košice

⚡️ OPEN ( JVK )
1. Jamaican Vybz
– Missy Fellaz, Zvolen

📌Dospelí ( HVK )

⚡️ STREET ( HVK )
1. Real Hiphop
– Love Dance, Bratislava

⚡️ OPEN ( HVK )
1. Vogue
– House of Velvet, Bratislava

Na stiahnutie:

  • Logo festivalu
  • Pre seba
  • Na zdieľanie
  • Pre partnerov

Kontakty:

  • Registrácia
  • Marketing
  • Partneri
  • Ubytovanie

Výsledky:

  • 2016
  • 2017
  • 2018
  • 2019