Ing. Maroš Hrušovský Pearsboj

+421 907 974 019

maros.hrusovsky@outbreak.sk

www.sportcenter.com

Spoznaj nášho Pearsboja:

Stálica Československej tanečnej scény, jeden so zakladateľov legendárnej tanečnej skupiny Outbreak v roku 2002, neskôr spoluzakladateľ Tanečného centra Outbreak v Košiciach.

Môže sa pochváliť 16 ročnými skúsenosťami počas svojho pôsobenia v tanečnej skupine BDS, kedy sa stal niekoľkonásobným majstrom sveta v Hip hope, po týchto úspechoch sa kolotoč naštaroval a nasledoval Battle of the year, Miliónový tanec, Komerčný team Hip Hop Fakulty / Bratislava, výučba vo viacerých tanečných školách na Slovensku a v Čechách. Mal tú možnosť byť vo výbere tanečníkov, ktorí uvádzali svojou show koncert svetových hviezd ako sú Jay Z, Snoop Dogg. Z najbližšieho obdobia ho poznáte z televíznych show Česko Slovensko má Talent a MOVE UP!.

Tvorca a organizátor podujatí ako je New Year Battle, Outbreakings, World Dance Day, Each One Teach One Battle, To sme my, Slovak GOLD / Battle & Choreo contest

Ale to najcennejšie je v podaní osobného úspechu v House Dance na Street Dance Kemp Europe, kedy sa 3 roky po sebe prebojoval do TOP 16 tanečíkov výberu sveta.

Zameranie:

  • Choreografia
  • Réžia, Dramaturgia
  • Lektor všetkých street dance štýlov
  • House Dance