Rozvrh aktuálny od 11.9.2018

OZNAM – všetkým zapísaným členom bola dňa 10.9.2017 ( nedeľa ) odoslaná SMS správa s informáciami o zaradení do tanečných tried. Ak ste správu nedostali neváhajte nás kontaktovať na tel č. 0907 974 019

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Drobci
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1. ročník
DrobciMgr. Lenka Bačová
Žabiatka
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1.ročník
ŽabiatkaMgr. Lenka Bačová
Drobci
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1.ročník
DrobciMgr. Lenka Bačová
Žabiatka
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1.ročník
ŽabiatkaMgr. Lenka Bačová
Kinderka
Tanečná príprava
15:30 - 16:30
od 5 rokov
KinderkaLektor: Mgr. Lenka Bačová

Juniori B
Mierne pokročilí
16:00 - 17:30
Sála CVČ Fĺia
Juniori BLektor: Karol Regeci

Outbreak Kids
Súťažná skupina
16:30 - 17:30
mierne pokročilí
Outbreak KidsLektor: Mgr.Lenka Bačová
Outbreakáčik
Súťažná skupina
15:30 - 16:30
pokročilí
OutbreakáčikLektor: Mgr.art Nina Vengerová

B-Boys
pokročilí
16:00 - 17:30
Sála CVČ Fília
B-BoysLektor: Marián Poľa

Juniori C
Tanečná príprava
16:30 - 17:30
Juniori CLektor: Karol Regeci
Kinderka
Tanečná príprava
15:30 - 16:30
od 5 rokov
KinderkaLektor: Mgr. Lenka Bačová
Outbreak Kids
Súťažná skupina
15:30 - 16:30
mierne pokročilí
Outbreak KidsMgr.Lenka Bačová
Outbreakáčik
Súťažná súťažná
15:30 - 17:00
pokročilí
OutbreakáčikLektor: Mgr.art Nina Vengerová
Juniori B
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Juniori BLektor: Karol Regeci
Deti Boys
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Deti BoysLektor: Marián Poľa

Juniori C
Tanečná príprava
16:30 - 17:30
Sála: CVČ Fília
Juniori A
Súťažná skupina
17:00 - 18:30
Pokročilí
Juniori ALektor: Alex Bati
Deti Boys
Mierne pokročilí
17:30 - 18:30
Deti BoysLektor: Marián Poľa
Dospelí A
Súťažná skupina
17:30 - 19:00
pokročilí
Juniori A
Súťažná skupina
17:30 - 18:30
pokročilí
Juniori ALektor: Alex Bati
Dospelí A
Súťažná skupina
17:30 - 19:00
pokročilí
Dospelí B
Mierne pokročilí
18:30 - 20:00
Open class
Dospelí B
Mierne pokročilí
18:30 - 20:00
Open class
FREESTYLE
Po dohode s lektorom
18:30 - 20:00
min 5 členov
Dospelí C
Tanečná príprava
19:00 - 20:00
Open class
Dospelí C
Tanečná príprava
19:00 - 20:00
Open class
B-Boys
pokročilí
20:00 - 21:00
B-BoysLektor: Marián Poľa

Pondelok

Utorok

Streda

Štvrtok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Dospelí A
Súťažná skupina
17:30 - 19:00
pokročilí
Dospelí A
Súťažná skupina
17:30 - 19:00
pokročilí

Utorok

Štvrtok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Outbreakáčik
Súťažná skupina
15:30 - 16:30
pokročilí
OutbreakáčikLektor: Mgr.art Nina Vengerová
Outbreakáčik
Súťažná súťažná
15:30 - 17:00
pokročilí
OutbreakáčikLektor: Mgr.art Nina Vengerová

Utorok

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Deti Boys
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Deti BoysLektor: Marián Poľa
Deti Boys
Mierne pokročilí
17:30 - 18:30
Deti BoysLektor: Marián Poľa

Pondelok

Štvrtok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Outbreak Kids
Súťažná skupina
15:30 - 16:30
mierne pokročilí
Outbreak KidsMgr.Lenka Bačová
Outbreak Kids
Súťažná skupina
16:30 - 17:30
mierne pokročilí
Outbreak KidsLektor: Mgr.Lenka Bačová

Pondelok

Štvrtok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Dospelí B
Mierne pokročilí
18:30 - 20:00
Open class
Dospelí B
Mierne pokročilí
18:30 - 20:00
Open class

Pondelok

Streda

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Juniori B
Mierne pokročilí
16:00 - 17:30
Sála CVČ Fĺia
Juniori BLektor: Karol Regeci
Juniori B
Mierne pokročilí
16:30 - 17:30
Juniori BLektor: Karol Regeci

Pondelok

Streda

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Juniori C
Tanečná príprava
16:30 - 17:30
Juniori CLektor: Karol Regeci
Juniori C
Tanečná príprava
16:30 - 17:30
Sála: CVČ Fília

Utorok

Štvrtok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Dospelí C
Tanečná príprava
19:00 - 20:00
Open class
Dospelí C
Tanečná príprava
19:00 - 20:00
Open class

Utorok

Štvrtok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
B-Boys
pokročilí
16:00 - 17:30
Sála CVČ Fília
B-BoysLektor: Marián Poľa
B-Boys
pokročilí
20:00 - 21:00
B-BoysLektor: Marián Poľa

Utorok

Štvrtok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Juniori A
Súťažná skupina
17:00 - 18:30
Pokročilí
Juniori ALektor: Alex Bati
Juniori A
Súťažná skupina
17:30 - 18:30
pokročilí
Juniori ALektor: Alex Bati

Streda

Piatok

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Kinderka
Tanečná príprava
15:30 - 16:30
od 5 rokov
KinderkaLektor: Mgr. Lenka Bačová
Kinderka
Tanečná príprava
15:30 - 16:30
od 5 rokov
KinderkaLektor: Mgr. Lenka Bačová

Pondelok

Streda

Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
FREESTYLE
Po dohode s lektorom
18:30 - 20:00
min 5 členov

Piatok

  • FREESTYLE
    18:30 - 20:00
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Drobci
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1. ročník
DrobciMgr. Lenka Bačová
Drobci
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1.ročník
DrobciMgr. Lenka Bačová

Pondelok

  • Drobci
    14:30 - 15:30

Streda

  • Drobci
    14:30 - 15:30
Pondelok Utorok Streda Štvrtok Piatok Sobota Nedeľa
Žabiatka
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1.ročník
ŽabiatkaMgr. Lenka Bačová
Žabiatka
Umelecká škola
14:30 - 15:30
1.ročník
ŽabiatkaMgr. Lenka Bačová

Utorok

  • Žabiatka
    14:30 - 15:30

Štvrtok

  • Žabiatka
    14:30 - 15:30