( Posledná aktuálizácia info 15.10.2021 )

Karneval

Halloween v Outbreaku

Tréningy plné strašidelných masiek

Halloween v tanečnej škole Outbreak

( Posledná aktuálizácia info 15.10.2021 )

Karneval

Halloween v Outbreaku

Tréningy plné strašidelných masiek

Halloween v tanečnej škole Outbreak

Pozývame všetkých Vás naších členov

Zažijeme spolu tréningy plné strašidiel

Halloween v Outbreaku je vnútroklubové podujatie pre členov tanečnej školy Outbreak & Whos‘ that kidz. V tomto období sa naše tanečné sály zmenia na strašidelný zámok. Tréningy budú viesť strašidlá, atmosféru umocní výzdoba – pavučiny, tekvice, a samozrejme krásne masky, na ktoré sa vždy najviac tešíme. Všetko sa bude odohrávať vrámci riadnych tréningov podľa rozvrhu.  Z podujatia bude vyhotovený foto report profesionálnym fotografom, video ako živá spomienka na magické momenty, ktoré spolu zažijeme. Chýbať nebude ani súťaž o najkrajšiu masku. Najkrajšie masky oceníme darčekmi, ktoré sa stanú spoločným zážitkom pre celú rodinu.
Halloween mask

Pozývame všetkých Vás naších členov

Zažijeme spolu tréningy plné strašidiel

Halloween v Outbreaku je vnútroklubové podujatie pre členov tanečnej školy Outbreak & Whos‘ that kidz. V tomto období sa naše tanečné sály zmenia na strašidelný zámok. Tréningy budú viesť strašidlá, atmosféru umocní výzdoba – pavúčiny, tekvice, a samozrejme krásne masky na ktoré sa vždy najviac tešíme. Všetko sa bude odohrávať v rámci riadnych tréningov podľa rozvrhu.  Z podujatia bude vyhotovený foto report profesionálnym fotografom, video ako živá spomienka na magické momenty ktoré spolu zažijeme. Chýbať nebude ani súťaž o najkrajšiu masku. Najkrajšie masky oceníme darčekmi ktoré sa stanú spoločným zážitkom pre celú rodinu.

Foto & Video

Galéria predošlých ročníkov

Halloween online

Video spomienka na magické momenty

Halloween v tanečnej

Video spomienka na magické momenty

Najčastejšie kladené otázky

Halloweenske tréningy prebiehajú klasický ako bežný tréning ( rozcvička, tanec ). Na tieto tréningy si je potrebné pripraviť svoju masku, ona bude v tento deň vaším tréningovým oblečením. Samozrejme nesmú chýbať čisté tenisky, voda pre pitný režim, dobrá nálada a chuť sa baviť tancom v kruhu strašidiel. Naháňanie fotografa svojim pohľadom je vítané.

Na halloweenske tréningy je potrebné prísť už pripravený tak ako na bežný tréning. Prezlek do masky nesmie trvať dlhšie ako zvyčajne. Odporúčame prísť už nalíčený, prípadne už aj oblečený. Samozrejme malím detailom a oblekom vedia naše strašidlá pomôcť aj na mieste pred začiatkom tréningu. Rodičom vstup do priestorov strašidelného zámku v Outbreaku nieje povolený.

Tak ako na bežný tréning ani na tento halloweensky nieje možné vstup rodičom. Kedže vieme že táto udalosť býva vždy pastvou pre oči a dušu najbližších preto Vám všetkým rodičom, starým rodičom, kamarátom pripravíme foto reportáž profesionálnym fotografom. Môžte sa tešiť na video výstup na naších sociálnych sieťach tiež video recap.

Pravidlá súťaže o najkrajšiu masku

  • Do súťaže sa môže zapojiť každá maska ktorá sa zúčastní halloweenskeho tréningu v čase svojho tréningu a dá sa sólo odfotiť naším profesionálnym fotografom. Pre fotenie súťažných fotiek fotograf vyzve účastníkov tréningu.
  • Profi fotografia bude zverejnená v súťažnej galéríí na naších Facebook stránkach ( o zverejnení vás budeme informovať formou sms )
  • Výťazom súťaže sa stanú 3 fotky masiek ktoré nazbierajú najviac reakcii ( páči sa mi, srdce, zdieľanie, atď…)
  • Výhercovia získajú od nás 4 x vstupenky na Vianočný program v hodnote 40€, diplom za najkrajšiu masku Halloweenskeho karnevalu v Outbreaku.
  • Výhercov súťaže vyhlásime 1.11.2021 na naších FB stránkach o 13:00 hod.

Q & A

Otázky a Odpovede

Najčastejšie kladené otázky

Halloweenske tréningy prebiehajú klasicky ako bežný tréning ( rozcvička, tanec ). Na tieto tréningy si je potrebné pripraviť svoju masku, ona bude v tento deň vaším tréningovým oblečením. Samozrejme nesmú chýbať čisté tenisky, voda pre pitný režim, dobrá nálada a chuť  baviť sa tancom v kruhu strašidiel. Naháňanie fotografa svojim pohľadom je vítané.

Na halloweenske tréningy je potrebné prísť už pripravený, tak ako na bežný tréning. Prezlek do masky nesmie trvať dlhšie ako zvyčajne. Odporúčame prísť už nalíčený, prípadne už aj oblečený. Samozrejme malým detailom a oblekom vedia naše strašidlá pomôcť aj na mieste pred začiatkom tréningu. Rodičom vstup do priestorov strašidelného zámku v Outbreaku nie je povolený.

Tak ako na bežný tréning, ani na tento Halloweensky nie je možné vstup rodičom. Kedže vieme, že táto udalosť býva vždy pastvou pre oči a dušu najbližších, preto vám všetkým rodičom, starým rodičom, kamarátom pripravíme fotoreportáž s profesionálnym fotografom. Môžte sa tiež tešiť na video výstup na naších sociálnych sieťach.

Pravidlá súťaže o najkrajšiu masku

  • Do súťaže sa môže zapojiť každá maska, ktorá sa zúčastní halloweenskeho tréningu v čase svojho tréningu a dá sa sólo odfotiť naším profesionálnym fotografom. Pre fotenie súťažných fotiek fotograf vyzve účastníkov tréningu.
  • Profi fotografia bude zverejnená v súťažnej galéríí na naších Facebook stránkach ( o zverejnení vás budeme informovať formou sms )
  • Víťazom súťaže sa stanú 3 fotky masiek, ktoré nazbierajú najviac reakcii ( páči sa mi, srdce, zdieľanie, atď…)
  • Výhercovia získajú od nás 4 x vstupenky na vianočný program v hodnote 40€, diplom za najkrajšiu masku Halloweenskeho karnevalu v Outbreaku.
  • Výhercov súťaže vyhlásime 1.11.2021 na naších FB stránkach o 13:00 hod.