ZÁPIS UKONČENÝ - V prípade záujmu sa neváhajte  zaregistrovať / odoslať nezávaznú prihlášku, v momete ak sa uvolní miesto vás budeme kontaktovať telefonický.

V skratke o tanečnej škole:

Sme súkromná tanečná škola (SZUŠ) so zameraním na Hip hop, Breaking, Scénický tanec, Balet . Tanečné kurzy na pobočkách Gudernová 3, ZŠ Staničná , ZŠ Polianská, Jaltská 2 v Košiciach sú určené pre záujemcov v každom veku. Deti od 5 rokov, Juniori, Dospelí, Rodičia. Rok plný tanca sa začína zápisom, pokračuje našlapanými lekciami, strašidelným Halloweenskym večierkom v maskách, príde nás každý rok navštíviť aj Mikuláš, ktorý naším šíkovníkom prinesie zaslúženú výslužku, na Vianoce pripravujeme spoločne prekrásne tanečné divadlo pre naších najmilších, rodičov a kamarátov tanca u nás, po Novom roku sa sústredíme na súťažnú sezónu, cestujeme po súťažiach nielen po celom Slovensku, ale aj do zahraničia. Naše vystúpenia sú obľubené doma i v zahraničí, sme súčasťou medzinárodného festivalu pri príležitosti Dní tanca v Košiciach World Dance Day a tanečnej súťaže o titul zlatého tanečníka – Dance for GOLD. Oslavujeme Deň detí a na záver roka to poriadne odpálime na celovečernej hudobno-tanečnej show TO SME MY za sprievodu živej kapely. Počas letných mesiacov sa vždy tešíme na denné tábory, sústredenia a večerné tanečné kurzy

Tanečná príprava Košice
Balet pre deti
Hip Hop pre deti od 5 rokov
Breaking Košice
Scénický tanec
Street Dance
Hip Hop Rodičia
Scénický tanec

Úspechy naších tanečníkov:

  • Viacnásobní víťazi celoslovenskej umeleckej prehliadky tanca TOP DANCING
  • Majstri Slovenska v tanečnom športe STOD/IDO
  • Zlatí medailisti súťaže o titul zlatého tanečníka Dance for GOLD
  • Semifinalisti televíznej show Česko-Slovensko má TALENT
  • Semifinalisti televíznej show pre tanečníkov MOVE UP
  • Pôsobenie v najznámejšom umeleckom folklórnom súbore LÚČNICA
  • Semifinále súťaže MILIONOVÝ TANEC
  • Naši tanečníci boli obsadení do svetových show, ako sú ľadové revue MEDVEĎ a MÁŠA NA ĽADE, ANGRY BIRDS
  • Vystúpenia, s ktorými sme precestovali krajiny ako sú AUSTRÁLIA ( mesačné turné ), EGYPT,   JAKARTA v Indonézii, ABU DHABI, DUBAJ v Spojených arabských emirátoch, BEJRUT v Libanone, BOMBAI v Indii a mestá po celej EURÓPE – Paris, Londýn, Talin, Belehrad, Varšava, Krakov, Budapešť,Ľubjana a ďalšie.. 

“ Najvačším úspechom je však spokojnosť rodičov naších zverencov, ich výsledky a odovzdané skúsenosti, ktoré im pomohli na ceste za svojími snami. Z mnohých z nich sú dnes silné osobnosti, ktoré sa presadili v umeleckom alebo profesionálnom smere ”