V skratke o tanečnej škole:

Sme súkromná tanečná škola (SZUŠ) so zameraním na Hip hop, Breaking, Scénický tanec, Balet . Tanečné kurzy na pobočkách Gudernová 3 a ZŠ Staničná v Košiciach sú určené pre záujemcov v každom veku. Deti od 5 rokov, Juniori, Dospelí, Rodičia. Rok plný tanca sa začína zápisom, pokračuje našlapanými lekciami, strašidelným Halloweenskym večierkom v maskách, príde nás každý rok navštíviť aj Mikuláš, ktorý naším šíkovníkom prinesie zaslúženú výslužku, na Vianoce pripravujeme spoločne prekrásne tanečné divadlo pre naších najmilších, rodičov a kamarátov tanca u nás, po Novom roku sa sústredíme na súťažnú sezónu, cestujeme po súťažiach nielen po celom Slovensku, ale aj do zahraničia. Naše vystúpenia sú obľubené doma i v zahraničí, sme súčasťou medzinárodného festivalu pri príležitosti Dní tanca v Košiciach World Dance Day a tanečnej súťaže o titul zlatého tanečníka – Dance for GOLD. Oslavujeme Deň detí a na záver roka to poriadne odpálime na celovečernej hudobno-tanečnej show TO SME MY za sprievodu živej kapely. Počas letných mesiacov sa vždy tešíme na denné tábory, sústredenia a večerné tanečné kurzy. Riadime sa heslom :

“ Každý vie tancovať, za každým veľkým tanečníkom však stojí jeho lektor. „

V skratke o tanečnej škole:

  – Sme súkromná tanečná škola (SZUŠ) so zameraním na Hip hop, Breaking, Scénický tanec, Balet .

  – Tanečné kurzy na pobočkách Gudernová 3  a ZŠ Staničná v Košiciach sú určené pre záujemcov v každom veku. Deti od 5 rokov, Juniori, Dospelí, Rodičia.

  – Rok plný tanca sa začína zápisom, pokračuje našlapanými lekciami, strašidelným Halloweenskym večierkom v maskách, príde nás každý rok navštíviť aj Mikuláš, ktorý naším šíkovníkom prinesie zaslúženú výslužku.

  – Na Vianoce pripravujeme spoločne prekrásne tanečné divadlo pre naších najmilších, rodičov a kamarátov tanca u nás,

  – Po Novom roku sa sústredíme na súťažnú sezónu, cestujeme po súťažiach nielen po celom Slovensku, ale aj do zahraničia.

  – Naše vystúpenia sú obľubené doma i v zahraničí, sme súčasťou medzinárodného festivalu pri príležitosti Dní tanca v Košiciach World Dance Day a tanečnej súťaže o titul zlatého tanečníka – Dance for GOLD.

  – Oslavujeme Deň detí a na záver roka to poriadne odpálime na celovečernej hudobno-tanečnej show TO SME MY za sprievodu živej kapely.

  – Počas letných mesiacov sa vždy tešíme na denné tábory, sústredenia a večerné tanečné kurzy.

Riadime sa heslom :

“ Každý vie tancovať, za každým veľkým tanečníkom však stojí jeho lektor. „