11 rok tanečnej školy Outbreak úspešne otvorený

Tanečná škola Outbreak odštartovala už svoj 11 tanečný rok v Košiciach. Prvý mesiac školského roka sa niesol v znamení zápisov. Do naších tried opäť pribudlo veľa nových tvárí. Záujmu o tanečné kurzy u nás sa veľmi tešíme, veríme, že sa Vám bude u nás páčiť, vítajte medzi nami :).

Rok 2020 priniesol svetu veľa nečakaných situácii, ktoré sme doposiaľ v bežnom živote nepoznali. Na zmeny, ktoré toto obdobie prinieslo sme sa s naším mladým, šíkovným a pružným teamom dokázali rýchlo adaptovať. Dnes sa cítime skúsenejší, zdatnejší, schopnejší vysporiadať sa z ďalšími situáciami, ktoré sú pre plynulé fungovanie naších aktivít potrebné.

Chceme sa Vám naším členom a priaznivcom tanca u nás poďakovať za to, že ste boli duchaplní v nie ľahkom období. Dnes môžme povedať , že otvorenie sezóny 2020/2021 je novým začiatkom úspešného príbehu tanečného centra Outbreak Košice, ktoré si získalo počas svojho pôsobenia prívlastok “Domov tanca Košice”

Robíme to inak a Vaším záujmom o nás ste nás povzbudili k tomu, aby sme Vám prinášali naďalej tanec, ktorý je zážitkom, plnohodnotnou kultúrno-športovou aktivitou, psychohygienou, ktorá do nášich životou vnáša rovnováhu, fyzické, ale aj duševné zdravie, pocit šťastia v kruhu priateľov a milovníkov tanca.

Spolu to zvládneme s úsmevom pri dodržiavaní všetkých nariadení v rámci aktuálnej situácie.

Novinky:

Novinkou je spolupráca s externým lektorom naších chlapčenských Breaking zložiek. Bc.Gabriel Slivenský a.k.a Gabrielito reprezentuje crew svojho rodného mesta Denzz Industry Spišská Nová Ves. Je študentom 4 -tého ročníka VŠ so zameraním na špeciálnu pedagogiku. Je aktívny doma, ale aj v zahraničí. Vzťah k pedagogike, skúsenosti z posobením v komunite ho predurčujú k tomu ,aby sa stal členom nášho lektorského teamu a viedol naších zverencov k napredovaniu, morálnym a štúdijným hodnotám. Na čo pri výbere lektorov kladieme dôraz.

Druhou novinkou, ktorej sa veľmi tešíme je návrat našej lektorky Nikki Melikantovej, ktorá po ročnej odmlke raketovým tempom nabehla do povodného tempa a dnes sa z jej lekcii tešia nie len žiaci, ale aj team keďže je už skúseným kolegom nášho OUTBREAK Teamu

Pozrite si pár krásnych momentov z priebehu septembra:

Na čo sa možte tešiť v mesiaci Október?

Halloween v Outbreaku 26.-27.-28.10.2020

Obľubené tréningy v maskách pre Vás pripravujeme aj tento rok. Tanečná škola sa zmení na strašidelný zámok plný plný hrôzostrašných masiek. Nebude chýbať ani obľubená súťaž o najkrajšiu masku.