AFC CUP 2016

Sezónu roku 2015/2016 sme sa rozhodli zavŕšiť na súťaži, ktorá mala svoju premiéru v športovej hale Mier v Bardejove. Organizátori ju nazvali AFC CUP a jednalo sa o celodennú multižánrovú súťaž v show choreografiách. Počasie nám prialo a tak nám výlet s deckami do Bardejova vyšiel a z Košíc odchádzali dva plné Outbreak autobusy. Šlo sa nám o to lepšie, že netrebalo vstávať skoro ráno, ako sme zvyknutí z ostatných podujatí, ale pohodovým tempom sme sa na obed vybrali do krásneho východoslovenského mesta.

DCIM100GOPROGOPR3033.

V podstate sme súťaživosť ani neriešili, bol to príjemný výlet kde sme trávili spoločný čas pri zmrzline, prechádzkach mestom, spoločných foteniach a točeniach zábavných videí. V niečom to však výnimočné bolo. Dali sme príležitosť nádejnej juniorskej skupine, pre ktorú to bola prvá súťaž vôbec a po náročných niekoľkotýžňových prípravách sa toho chopili, síce s veľkým rešpektom, ale statočne a odhodlane. Vytancovali si veľmi pekný tanečný výkon so super energiou a náladou začo im gratulujeme a všetky tie pocity po odtancovaní boli viac ako nejaké umiestnenie.

DCIM100GOPROGOPR3047.

Tradične naše decká Outbreakáčikovské zožali ďalší cenný úspech v podaní 3.miesta v hip hop choreografiách medzi deťmi a naše ostatné juniorské a dospelácke skupiny zatancovali viac ako krásne. Čisté, energické choreografie a skvelé výkony uzavreli ďalšiu súťažnú sezónu a celý tento výlet bol takou malou rozcvičkou pred blížiacim sa vrcholom sezóny, záverečnou show tanečnej školy Outbreak pod názvom TO SME MY 2016.

DCIM100GOPROGOPR3059.