December v Outbreaku & Whos’that Kidz

Mikuláš, vianočný program, vystúpenie pri soche Immaculata, darčeky v podobe workshopov so Slovenskou HIP HOP Queen Lady MEL, bolo to čarovné…

Začiatkom decembra k nám na sály Outbreak a Whos’that kidz zavítal, ako každý rok MIKULÁŠ. Detičky, ale aj starší členovia našej rodiny sa veľmi tešili a každý z nich si pripravil pre Mikuláša malé prekvapenie vo forme tanca, ale aj riekanky, či básničky.

Opäť sme počas Vianoc súťažili o najkrajšiu Vianočnú ozdobu, ktorú naši členovia vyrábali. Tento rok sme mali veľký počet súťažiacich, čomu sme sa tešili a naše sály boli krásne vyzdobené a pripravené na Vianoce.
Na našich stránkach počas celých Vianočných sviatkov prebiehala súťaž o najkrajšiu ozdobu.
Výhercom sa stal a Leonko Vattai získal dve stupenky na Záverečnú show TO SME MY 2020 ktorá sa uskutoční 30.-31.5.2020 v Kunsthalle Hale Umenia Košice

Výherca súťaže o najkrajšiu Vianočnú ozdobu

Víkend 14. – 15.12.2019 sa niesol v znamení Vianočných vystúpení pod názvom Outbreak & Whos’that kidz in WONDERLAND (v krajine zázrakov).

Od septembra naši členovia pilne pracovali , aby sa mohli ukázať pred svojimi známymi a čo najlepšie zatancovali.
Rozprávku o krajine zázrakov poznajú všetci mali i veľkí. Príbeh pod názvom Outbreak & Whos’that kidz in WONDERLAND (v krajine zázrakov) bol čarovný príbeh o tanečníkoch vo svete plnom magických momentov.
Neobyčajný príbeh strhol malých i veľkých divákov, bol venovaný rodičom a rodinným príslušníkom našich členov, taktiež priateľom podujatí z našej dielne.

Tento školský rok je výnimočný, lebo naša tanečná škola má 10te výročie. Počas celého roka nás čaká viacero prekvapení. A jedným z nich bola aj spoločná spomienka na predošlých 10 rokov a choreografie, ktoré sme mali možnosť vidieť v minulých ročníkoch. Potešili sa tomu dlhoroční priaznivci , ale aj bývalí členovia, ktorí sa naladili spolu s nami na tradíciu ktorej boli súčasťou .
Tanečníci sa prekonali a dojali svojich známych a rodičov, ktorí odchádzali nadšení a naladení na Vianoce. Celým predstavením nás sprevádzali zázračné postavy našich lektorov. Bolo to čarovné.

Po náročnom víkende sme však nekončili. 18.12.2019 v stredu nás čakalo ešte vystúpenie na Hlavnej ulici v Košiciach vrámci Košických rozprávkových Vianoc. Plná hlavná ulica nadšencov a našich priaznivcov nám fandila a prišla nás podporiť a spoločne si užiť atmosféru Hlavnej ulice. Všetci si to s nadšením užili.

Prekvapenia pokračovali. Posledný deň pred prázdninami 20.12.2019 sme si ešte pripravili prekvapenie pre našich členov vo forme workshopov pod názvom Vianoce v Outbreaku. Dvere do Outbreaku boli otvorené všetkým našim členom. Na našej sále prebehli 3 hodiny s Lady Mel, ktorá učila hiphop, Heňou Dancehall a Emikou House. Všetci sa na záver roka naplno vytancovali a nabrali množstvo motivácie a energie do Nového roka.

Viac fotiek z workshopu s LADY MEL a jej LOVE Dance team už čoskoro.