Najlepší spôsob ako zostať štastný, je byť aktívny!

V čase obmedzenia vychádzania, v záujme zodpovedného prístupu, si kladieme otázku. Ako zostať šťastný v období, ktoré zaužívané aktivity, činnosti, koníčky, záľuby obmedzilo natoľko, že mnohé z nich nie je možné vykonávať vôbec.

My sme to spoločne zvládli, sme moderní a aj vďaka dobrej komunikácii sme sa prispôsobili okolnostiam s úsmevom, na formu lekcií online sme si už zvykli, a uvedomujeme si, že nás to spoločne posunulo do budúcnosti. Dnes môžme povedať , že sme vytvorili fungujúci model udržania telesnej aktivity ( telesnej výchovy ) detí a mládeže pre obdobia mimoriadnej situácie. Všetci sa už samozrejme tešíme na skorý návrat do tanečnej. Online tu s nami ale ostane a bude naším pomocníkom aj naďalej :). Zostať šťastný = zostať aktívny :).

Spoločne sme príkladom toho, že sa aj ťažké obdobie dá zvládnuť s úsmevom.

Zostať aktívny a vrátiť sa k stratenej kondícii.

motto 2021

Druhý polrok:

Pripravili sme pružný koncept šitý na mieru tomuto obdobiu. Zameriava sa na telesnú výchovu, kondičnú prípravu, flexibilitu, rovnováhu tela a mysle, sociálneho kontaktu, vzájomnej motivácie, odreagovania a vybláznenia sa tancom.

Novinky:

 1. náš aktívny prístup k udržaniu činnosti, ktoré podporujú pohybové aktivity, zdravý životný štýl aj v čase pandémie si všimli dobrí ľudia. Podporili nás finančne a vďaka ich podpore sme mysleli v prvom rade na vás, naších členov a zakúpili cvičebné pomôcky, ktoré spestria náš tréningový proces a pomôžu nám vrátiť sa k stratenej kondícii. Po návrate sa môžte tešiť na baletné tyče, balančné podložky ( bossu lopty ), kĺzavé disky, flick trainer, gymnastický šikmý klín, kettlebell závažia, medicinball lopty, hrazdu, lano. Pomôcky skvele doplnia naše vybavenie, ktoré každý rok dopĺňame vďaka vašej podpore z 2% ( ďakujeme a budeme za podporu vďačný aj tento rok ). Tešíme sa už čoskoro na to, ako s pomôckami budeme môcť spolu trénovať.
 2. možnosť uplatnenia športového poukazu ( na členský poplatok / školné ) a rekreačného poukazu ( na sústredenia, tábory a letnú školu tanca ). Viac info TU
 3. možnost úhrady členského poplatku na 3-mesiace, 1-mesiac, jednorázovo formou permanentky. Viac info TU ( viď. cenník )

Úhrady:

 • Pre pokračovanie v aktivitách v druhom polroku prosíme o úhradu školného v termíne do 30. 1. 2021. Ďakujeme. ( postupný návrat odhadujeme postupne od 8.2.-15.2.2021 )
 • Info o úhrade školného a čísle účtu Vám zašleme v SMS správe. ( už z nového čísla viď. Zmena! nižšie). Číslo účtu vždy nájdete aj v sekcii Kontakt

Na možnosť trénovania klasickou formou budeme aj naďalej pružne reagovať.

Zmena!

 • pre zlepšenie komunikácie sme zabezpečili nezávislé mobilné zariadenie od dištančnej výučby. Oddnes Vás budeme zasielať informácie v SMS z tohto nového mobilného čísla +421 910 612 223 , ktoré si uložte pod názvom TANEČNÁ ŠKOLA OUTBREAK / WHOS‘ THAT KIDZ. V prípade akýchkoľvek požiadaviek nás neváhajte kontaktovať už na toto nové číslo.

Sme moderní, sme zodpovední, sme aktívni. TO SME MY.

Outbreak & Whos’ that kidz

Video archív:

Spoločné videá nájdete vždy v našom video archíve. Pozrite si tie nasledovanejšie z prvého polroka tanečnej sezóny 2020/2021, ale aj ďalšie , ktoré sú krásnou spomienkou na všetko, čo sme spolu spoločne zažili. ( zobraziť video archív )

 • Vianočný video zostrih z priebehu prvého polroka aktuálnej sezóny, ktorý je o tanečných superhrdinoch, o nás tanečníkoch, o tom ako sme to s úsmevom zvládli.
 • Halloween taký, aký tu ešte nikdy nebol. Bol to nový zážitok, bolo to zábavné. Video, ktoré sme z tohto online pripravili, sa stane výnimočnou spomienkou :).
 • Breaking sa v roku 2021 sa stal oficiálne Olympíjskym športom a zaradil sa do programu OH Paríž 2024. Korene zakladateľov našej školy vychádzajú práve z tohto dnes už tanečného športu. Naša dlhoročná tradícia, ktorej výsledkami sú B-Boys známi doma, ale aj v zahraničí, dostala týmto úspechom nový rozmer. Veríme, že táto motivácia nám pomôže zaujať deti a mládež k pohybovej aktivite a zdravému životnému štýlu viac, ako kedykoľvek predtým :).
 • Patrik Lukacs a.k.a Wavy-P úspešne reprezentuje našú školu doma ale aj v zahraniční. Jeho najvačším úspechom bolo výťazstvo na svetovom evente The Legits Blast v Banskej Bystrici. Podujatia sa zúčastnili tanečníci zo 80 prajín z celého sveta. Patrik v konkurencii z celého sveta uspel v kategórii Poping battle 1vs1 – Držíme palce na ceste hore!!! Breaking je tiež Patrikova múza, budeme sa tešiť z jeho úspechov aj v tomto tanečnom športe.
 • TO SME MY 🙂

Zápis nových členov:

Viac info a prihlášku nájdete na naších stránkach.

STÁLE NA CESTE HORE!