JOHNNY PERFEKTO – slovenská tanečná legenda v Košiach

Košice zažijú osobnosť slovenskej tanečnej  scény JOHNNYHO PERFEKTA , ktorý sa stretne s mladou tanečnou scénou na jednom pódiu, kde ich poriadne vyhypuje k skvelým výkonom na parkete.

 

Viete kto je Johnny Perfekto?

Je tanečník, choreograf, tréner, showman, hypeman sa s tancom v krvi už narodil a práve preto vďaka nemu dosiahol úspechy. Rozvinul začiatky tančnej scény na Slovensku a pôsobil ako tanečník a tréner doma i v zahraničí. Zmyslom jeho života sa stalo nikdy nekončiace sebazdokonaľovanie, ktoré sa prostredníctvom svojich projektov snaží umožniť aj ostatným ľuďom.

 

Johnny má veľa skúseností medzi ktoré patrí: Účasť na tanečných battloch ,Účinkovanie v klipoch, reklamách, časopisoch TV shows, Účasť v televíznej show Miliónový tanec 2005, Účinkovanie v klipoch, reklamách, časopisoch TV shows…

Bol členom street dancovej formácie Street Dancers 1993-1999 Quassit X-boys 2000-2003, je zakladateľom  tanečnej školy Hip Hop Fakulta 2005-2015, bol Moderátor TV lifestyle relácie „Street Life“  2009-2012…

Spolupracoval aj s iným umelcami: Opening shows pre mainstreamové hviezdy ako Black Eyed Peas, Snoop Dog, Jay-Z, Busta Rhymes, Chaka Khan, Spoluprácoval aj  na projektoch so známymi slovenskými interpretmi ako Dara Rolins, Rytmus, Ego, Martin Valihora, Tina, Kontrafakt, Igor Kmeťo, Kali, Peter Pann, Majk Spirit.