Letná škola tanca 2019

Tanečný tábor ARANYBÁNYA

Aj tento rok ako každý jeden rok Ťa  pozývame na 5. ročník letnej školy tanca s lektormi z Outbreak Dance Center, Whos’that kidz a tanečným hosťom , ktorou je Denisa Mzungu Mrvová v nádhernom prostredí areálu Aranybánya (neďaleko Košíc).

KEDY? 19.8. – 24.8.2019

PRE KOHO JE LETNÁ ŠKOLA TANCA JE URČENÁ? Pre deti od 6 rokov  a tento rok máme novinku, bez vekového obmedzenia!

Môžete sa tešiť na lektorské osobnosti a ich skúseností sú zárukou kvality, ktoré pre Vás okrem tanečných lekcií pripravujú prekvapenie počas celého týždňa. Čakajú Vás nabité tanečné lekcie, nezabudnuteľné zážitky, nebude tu chýbať bazén, opekačka, športový deň, Karneval, Tanečná párty, Battle .

Tanečné skupiny budú rozdelené: 1. tanečná prípravka – deti od 6-8rokov, hiphop začiatočníci, hiphop pokročilí, breaking od 8 rokov.

Deti nebudú hladovať, keďže počas dňa vydajú veľa energie čaká na nich 5x denne strava. V prípade potreby je s nami zdravotníčka, ktorá bude počas celého týždňa dávať na naše deti pozor.

Dlhoročné skúsenosti pri organizovaní a vedení jedných z najúspešnejších tanečných škôl zručujú bezstarostný priebeh letnej školy tanca v krásnom ubytovaní v hoteli Aranbánya.

Prihlásiť sa je možné do 21.6.2019, tak si to nenechajte úsť.

Pre viac info navštívte naše web stránky:

Web link: http://bit.ly/2JtopgN