MOVE UP HRUŠKA

Interview s Marošom Hrušovským, lektorom a spolumajiteľom tanečnej školy Outbreak o účinkovaní v show Move Up.

V nasledujúcich článkoch Vám budeme prinášať rozhovory s účinkujúcimi členmi tanečnej skupiny Outbreak v televíznej show Move Up. Chceme všetkým priblížiť pocity z účinkovania a dôvody, prečo byť ako tanečník aktívny a otvorený všetkým projektom a možnostiam predstaviť sa na rôznych pódiach.

• Prečo si sa rozhodol pre účinkovanie v show Move up ?

Pre účinkovanie v ďalšom televíznom formáte, v tomto prípade v MOVE UP!, tak ako vo všetkých ostatných som sa rozhodol vždy pre jeden jediný dôvod. Rád inšpirujem ľudí. Rád prekonávam samého seba na svojej ceste a rád si posuniem hranice toho, čo chcem dosiahnuť a to ma drží pri všetkej pokore pri zemy a vedomí, že je vždy čo dosahovať a vždy je na čom makať.

• Čo hovoríš na koncept súťaže, v čom je iný od ostatných televíznych show podobného typu?

Koncept show je naklonený práve tomu aby vynikol tanec, jeho správna technika, prevedenie, štýl, osobnosť tanečníka, proste všetko čo skutočný tanečník musí mať, aby sa stal tanečníkom. Porota vyskladaná so skúsených a ostrieľaných tanečných osobnosti slovenskej scény zaručuje reálny pohľad a hodnotenie výkonov tanečníkov, ktorí sa projektu zúčastnia.

Hruska-2

• Aký máš názor na účasť a pôsobenie tanečníkov zo Slovenska, Východného Slovenska a mesta Košice v tejto show?

Cením všetkých tanečníkov, ktorí sa tejto show zúčastnili. Bola to príležitosť pre všetkých skúsiť sa postaviť na vyblískaný stage, pred kamery, pred porotu ktorá nieje zložená z hocikoho, čo s tancom nemá nič spoločné a preto to chce poriadny kus odvahy. Preto sa teším a dávam palec hore pre všektých, ktorí sa zúčastnili a obzvlášť tanečníkom z východu 🙂 Východ na ceste hore! všetci jedna banda a som rád že som spoznal veľa nových vychodoslovenských talentov.

Hruska-5

• Čo hovoriš na pôsobenie Outbreaku a jeho členov v tomto projekte?

Outbreak Dance Center ako dynamicky rozvýjajúce sa tanečné centum na východe Slovenska prinieslo do tejto súťaže veľa mladých talentov, ktorí niesú ešte známi a ostrieľaní tanečníci na Slovenskej scéne. Je pre nás veľkým úspechom, že po troch rokoch fungovania a práce s tanečnou mládežou je vidieť výsledky aj na showbussinesových pódiach. Pozitívne ohlasy od poroty pre každého z nás hovoria o tom, že to robíme dobre a nás teší, že tanečníkom z naších sál to dáva motiváciu do ďalšej spoločnej práce na svojom tanci na ceste hore. Na ceste k svojim vysnívaným snom tancovať v projektoch akéhokoľvek typu.

Hruska-4

• Čo takéto pôsobenie v tomto type projektu môže tanečníkom priniesť a čo účinkovanie prinieslo tebe, pre tvoj tanečný a osobný život?

Je to v prvom rade skúsenosť s pôsobením v projekte a tanečnej súťaži, ktoré nie je bežné a pravidelné sa opakujúce. Prinesie to určite triezvejší pohľad na samého seba, pochopenie ďalších súvislostí do skladačky tanečníka a pre mňa neskutočnú radosť z toho že som spoznal veľa nových a talentovaných ľudí o ktorých by som nemal ani šajnu.

• Odkáž niečo všetkým ľuďom a tanečníkom, ktorí si prečítajú toto interview.

Tanec je asi ten najprirodzenejší spôsob relaxu, zábavy a oddychu ktorý poznám. Tancujete nie preto, že vidíte cieľ, tancujte preto, lebo na ceste s tancom zažijete krásne chvíľe spojené s cestovaním, zátkami, spoznávaním nových zaujímavých ľudí, budete v dobre fyzickej či psychickej kondícii, čo je skvelé v každom veku.. To všetko skrýva slovo TANEC 🙂 preto ONE LOVE ONE DANCE ONE FAMILY. Outbreak 4eva.

 

Účinkovanie Hrušku v 2. časti Move Up