November v Outbreaku

November – mesiac workshopov, súťaží a príprav na Vianočného programu.

Vianoce klopali na dvere a s ními aj obdobie plné príprav na Vianočného vystúpenia. Všetky skupiny celý november pilne pracovali na svojich predstaveniach.

Okrem príprav sa november niesol v znamení workshopov a na konci novembra naši tanečníci stihli vycestovať na západ aj Slovenska.

V sobotu 23.11.2019 sa u nás stretla komunita Vogue tanečníkov z rôznych kútov východného Slovenka na projekte pod názvom INTENSIVE VOGUE DAY KOŠICE. Priekopníčka tohto štýlu na Slovensku Monika YAMAMOTO priniesla na východ Slovenska veľa zaujimavých informácii. O workshop bol veľký záujem. Sála Outbreaku sa naplnila tanečníkmi, ktorí sa celý deň vzdelávali a učili. Odchádzali nadšení a naplnení emóciami.

V nedeľu 24.11.2019 na sálu v Outbreaku zas zavítala chlapčenská skupina tanečníkov – breakerov, ktorú pritiahla vzácna návšteva jedného z členov legendárnej breaking crew STRED zo Zvolena, dnes zakladateľom ŠKOLY BREAKU v Bratislave – DEXTER. Chlapci absolvovali dva workshopy, diskusiu a jam. Tešíme sa zo všetkých cenných informácii a skúseností, ktoré nám Dexter odovzdal. ĎAKUJEME, veríme že sa vidíme čoskoro na Breaking podujatiach po celom Slovensku.

Týmto workshopom u nás začala séria darčekov pre naších členov pri príležitosti 10teho výročia v Outbreak v podobe workshopov s osobnosťami slovenskej scény.

Na konci novembra sa naši tanečníci vybrali navštiviť Bratislavu, kde sa konalo podujatie pod názvom United Movement / Hip Hop & Breaking Battle Bratislava. Naši tanečníci si užili workshopy a battle plnými dúškami. Domov prišli nabudení a pozitívne naladení.
Podarilo sa nám aj uspieť, čomu sa veľmi tešíme:

  • ?1.miesto HIP HOP: Wavy-P / Patrik Lukacs
  • ?TOP 4 HIP HOP: Alexandra Spišáková
  • ?TOP 16 HIP HOP dospelí: Alex Bati
  • ?TOP 16 HIP HOP: Sofia Bolfová
  • ?TOP 16 BREAKING: Martin Mišenda

Ďakujeme celej výprave za parádny represent. Všetkým GRATULUJEME ? Bolo nám spolu veselo.