OUTBREAK TO SME MY

Najúspešnejšia tanečná škola v Košiciach

Outbreak – To sme my
Záverečná show Tanečnej školy Outbreak

 

Celoročná práca a výuka tanečnej školy Outbreak,  vyvrcholí vždy posledný júnový týždeň v školskom roku, kedy sa tanečná škola Outbreak predvedie so svojou pripravenou celovečernou hudobno-tanečno-svetelnou show, Outbreak – To sme my. Odmenia sa najvýraznejšie talenty spomedzi členov tanečnej školy a predvedie sa viac ako 100 minútový galaprogram, ako bodka za  úspešným starým tanečným rokom.

Vystúpi v nej viac ako 150 tanečníkov resp. všetci členovia tanečnej školy v aktuálnomroku,známy hudobný hosť, ktorý bol súčasťou oboch doterajších ročníkov, energická slovenská funk-jazz kapela Gapa & Groovin Heads. Moderátorom bol doposiaľ  známy slovenský, alebo zahraničný umelec a tanečník, ktorý sa dostával priamo do kontaktu s tanečnou školou a pozná jej momentálne pôsobenie a históriu. Podujatie má predstaviť divákom a mestu Košice tanečnú školu, jej členov a lektorov. Priniesť má doživotný zážitok a poriadnu dávku emócií pre všetkých členov za ich snahu sa celý rok aktívne venovať tancu a rodičom a príbuzným členov, ako výsledok ich investovaných prostriedkov do zmysluplnej podpory tejto činnosti.

1015798_390968471009019_1258863169_o

Nad podujatím prevzali záštitu, ako starosta mestskej časti Košice-Západ RNDr.Rudolf Bauer, PhD.  aj primátor mesta Košice MUDr. Richard Raši, PhD. , MPH. Podujatie podporuje množstvo súkromných osôb, vďaka ktorým sa projekt vôbec môže uskutočniť. Aj im teda patrí im špeciálna vďaka. Outbreak – To sme my vzhliadlo počas 2 ročníkov osobne viac ako 1000 divákov a ďalšie tisícky show sledujú show prostredníctvom fotky a videa.

 

l

Show nesie myšlienku: ,,Každý je úplne iný, no všetkých spojila jedna cesta. Outbreak – To sme my,, teda prináša jedinečnú možnosť všetkým zúčastneným zažiť tanec s pridanou hodnotou.

 

MG_0979

FOTOREPORT BY NATHAN ŠIMČÍK: TO SME MY 2013

 FOTOREPORT BY PARTYCHVIL: TO SME MY 2012

Outbreak- To Sme my pre Vás vytvorili.

Réžia: Ing. Maroš Hrušovský, Matúš Kašický
Dramaturgia: Outbreak team
Zvuk a svetlá:
BV Music
Kamera:
LORINC Production
Konferans:
František Bodnár
Hudobný hosť:
Gapa & Groovin´Heads