OUTBREAK V MOVE UP

Move up! 2013
televízna tanečná show od 1.novembra na JOJ Plus

 

Move Up!  je názov pre ďalšiu televíznu show, ktorá dáva šancu presadiť a zviditeľniť talent tanečných jednotlivcov na Slovensku. Dá sa povedať, že je to v poradí druhá reálna televízna tanečná show po Miliónovom tanci z roku 2005, ktorá nehľadá a nezvyšuje svoju sledovanosť na netalentovaných účinkujúcich, ťažkých životných príbehoch, ale v skutočnosti sa snaží vytvoriť kvalitný program s kvalitnými tanečnými umelcami tejto krajiny.  Tanečníci majú možnosť zviditeľniť ako seba, tak aj svoju crew, tanečnú školu, poprípade svoje mesto a región. Bojuje sa o šikovné autíčko a honorované účinkovanie a členstvo v úspešnej chlapčenskej zostave projektu The Pastels, ktoré svoje pôsobenie odštartovalo v projekte ČeskoSlovensko má talent 2010.


Outbreak ako aktívne tanečné zoskupenie využilo aj túto príležitosť  a vyslalo posádku členov- reprezentantov, ktorí sa šli nabažiť a využiť všetky dostupné možnosti nových zručností vo vystupovaní pred kamerou, prácou s produkciou, štábom a réžiou. Niektorí sa neprebojovali z castingu ďalej, no  Outbreak myslí v prvom rade na budúcnosť svojich tanečníkov a snaží sa ich podporiť. Kladieme dôraz na to , aby ľudia pochopili, že základom úspechu je učiť sa na vlastných neúspechoch. A už len samotná odvaha týchto tanečníkov postaviť sa a byť súčasťou tohto projektu je pre ich život veľkým osobným úspechom.

Outbreak však má opäť ako jediný za Východne Slovensko svoje úspešné a kvalitné  zastúpenie aj v tejto televíznej show. Traja členovia teamu to v show dotiahli poriadne ďaleko. To ako účinkovali si však pozrite vy sami v najbližších dňoch na TV JOJ PLUS.

Čaká Vás skvelá show pri ktorej sa budete baviť a prežívať pekné umelecké večery.

www.moveup.sk