OUTBREAK VIANOCE 2015

Každý už dobre pozná vianočný čas v našej tanečnej škole. Posledný mesiac každého roka sa vždy nesie v znamení viacerých aktivít a podujatí pripravených vedením tanečného centra a lektormi tanečnej školy.  Našim členom sa vždy snažíme vytvoriť nezabudnuteľné zimné obdobie plné hier, nie vždy jednoduchých tréningových príprav, spoločenských vystúpení a tanečných párty ladených do krásneho vianočného štýlu. Zima 2015 bola ako každá pred ňou tanečne dokonalá a snáď priniesla všetkým našim členom a rodičom očakavaný zážitok.

Pre našich nováčikov je to vždy šok, keď po 3 mesiacoch tancovania sa majú postaviť po boku našich verných tanečníkov na tanečné pódia pred zrakmi stoviek ľudí. Ale keďže plávať sa naučíte až potom čo skočíte do vody, tak aj my pripravujeme v tento čas pre našich nových členov náročnejšie tréningy, kde sa musia okamžite zoznámiť s tvorbou choreografií, procesom tréningového sústredenia sa k dosiahnutiu určitého výsledku, prvé kostýmovanie, zvykanie si na pozíciu v danej show a kontrola presnej rytmiky do pripraveného hudobného mixu v spolupráci s celým teamom tanečnej zložky.

 

KOŠICKÉ ROZPRÁVKOVÉ VIANOCE VIDEO

 

_MG_7741

 

Pre naše tanečné stálice, ktoré sú na takéto pôsobenie už zvyknuté sú to v poradí ďalšie vystúpenia, ktorými majú naberať novú skúsenosť s tanečným prejavom, pôsobením na parkete, dvihnútím úrovne svojho tancovania, byť vzorom pre nových tanečníkov a odreprezentovať dlhoročný tanec v našej tanečnej škole na úrovni, ktorá je pre nás typická. Tento rok sme sa prezentovali pol hodinovou show opäť na Hlavnej ulici v Košiciach v rámci Košických rozprávkových Vianoc, kde sa na nás ako každý rok pozeralo zaplnené námestie. Odozvy divákov a organizátora sú k veľkej spokojnosti. Show prebehla hladko a niesla sa v energickej hudobnej a tanečnej atmosfére a inak tomu nebolo ani pri druhej celovečernej show, kde sa predviedla celá tanečná škola. Priestor Kasárni/Kulturpark dokonalo dotvoril hodinovú show a pár dni pred Štedrým dňom si rodičia členov mohli spríjemniť svoj večer a pozrieť si výsledok práce, ktorý sme dosiahli za trojmesačné obdobie.

 

TOVÁREŇ NA VIANOCE VIDEO

 

 

 _MG_9144

 

Outbreak Mikuláš plný anjelov, čertov a jedného Mikuláša je každoročný superdeň, ktorý pred sviatkami v našej tanečnej škole nesmie chýbať. Kopa detí a starších tanečníkov si užíva program pripravený lektormi tanečnej školy. Hry, zábava, radosť, koledy, mikulášske balíčky a hŕba fotiek. Snažíme sa aj takýmto spôsobom zachovávať tradície, ktoré sú s týmto dňom úzko spojené, ale samozrejme všetko v duchu tanca. Veríme, že členovia odchádzajú stále nadšení a ešte dlho na tento deň spomínajú.

 

_MG_6615

Súčasťou Vianoc v Outbreaku je každý rok aj pripravená tanečná súťaž s pozvanými hosťami, ktorí majú svoje tancovanie odovzdať ďalej našim členom a obohatiť ich tak o ďalšie zážitky a tanečné vedomosti. V roku 2015 sme však pripravili lahôdku, ktorá je na Slovensku ojedinelým zjavom. Each One Teach One – Street Dance Weekend 2015, ale viac o ňom sa už dočítate na tomto linku: EOTO by Outbreak review

 

 

_MG_2804