PREDETA 2015

 

Domáce súťaže máme veľmi radi. Za prvé je to prostriedkami dostupné väčšine tanečníkov súťažných zložiek našej tanečnej školy a za druhé väčšina tanečníkov našej tanečnej školy sa takto môže stretnuť na jednej akcii, vidieť sa, zblížíť sa, užívať si spoločný deň, vzájomne sa podporiť a spoločne sa tešiť z prípadného úspechu. Po druhý krát sme sa zúčastnili súťaže, ktorá sa organizuje u nás doma v areáli Kasárni Kulturpark s názvom PREDETA 2015.

Sme veľmi radi, že sa po niekoľkých rokoch na Slovensku zmenili zaužívané zloženia poroty a nahradzujú sa aktívnymi tanečníkmi, ktorí sa radia vo svojej krajine k špičkám svojho štýlu. Rovnko to platí aj v prípade tejto súťaže. Naplnená, až preplnená hala v ktorej sa predviedli desiatky pripravených tanečných show, rôznych tanečných zoskupení, hnala tanečníkov ku krásnym výkonom a celodňové tanečné šialenstvo vyvrcholili vo štvrtkový podvečer vyhlasovaním výsledkov a ocenení.

 

_MG_3185

 

 

My sme opäť veľmi vďační za krásne prežitý čas pokope s viac ako 120 členmi našej tanečnej školy a rodičmi. Každá takáto akcia nás dáva viac a viac dokopy a ani si snáď nepamätám, kedy by sme na podobnú akciu spomínali inak, ako v tom najlepšom svetle. Vypäté situácie pri tvrdých tréningoch a dôkladných prípravách sa zrazu stratia a vymaže ich poriadny vietor radosti a šťastia. Hovoriac o reprezentácii našich tanečníkov na tejto tanečnej akcii vystihuje opäť len HRDOSŤ nás lektorov, pretože či už to boli začiatočnícke skupiny, alebo dlhoroční súťaživci, všetci ukázali skvelý tanec.
 _MG_3247

 

ĎAKUJEME OUTBREAK
VÝSLEDKY TANEČNEJ ŠKOLY OUTBREAK

 

1.miesto / street dance choreografie deli
1.miesto / street dance choreografie junior
1.miesto / street dance choreografie dospelí 
1.miesto / open choreografie dospelí
2.miesto / street dance choreografie dospelí