Spolu nám je vždy tanečno – 10/20

Outbreak lektori

Október v tanečnej škole Outbreak & Whos’ that kidz

Mesiac október nám skončil a je čas sa pozrieť čo sa dialo počas neho u nás na tanečných sálach. September bol mesiac, v ktorom sme sa opäť raz zamilovali do tanca, do naších žiakov, do ich nadšenia z pohybu. To, že Ste nám zverili do rúk svoj talent je pre nás vždy eufóriou chuti urobiť všetko preto, aby sme z Vás vybrúsili diamant. To čo sme zažili tento mesiac svedčí o tom, že naši žiaci to cítia minimálne rovnako :).

Diamanty sa brúsia pod tlakom, čiže na to, čo nám október priniesol bol každý z nás pripravený a situáciu sme spoločne hravo zvládli. To, že každý deň bol nový deň malo svoje čaro. Boli sme v osobnom kontakte každý deň. Pomáhali sme situácii dôsledným dodržiavaním vždy aktuálnych nariadení, sledovali sme spoločne zmeny, v ktorých sme hľadali možnosti ako byť aktívny, ako sa bez rozdielu formy a okolností  tancom baviť v kruhu kamarátov tanca aj naďalej. Naučili sme sa používať technológie hravou formou, vďaka tomu sme zažili online lekcie, ktoré sa tešia aktuálne veľkému záujmu na celom svete, upevnili sme si sebadôveru pri vystupovaní pred kamerou, vybudovali sme si návyk sebamotivácie toho, že

keď niečo v živote chceme, nesmieme sa toho pri prvej prekážke vzdať“.

Dnes vieme, že ak len trošku chceme, všetko sa dá s úsmevom zvládnuť. Zvládli sme to! Nižšie si pozrite pár magických momentov z naších tréningov. A na záver si nenechajte újsť video z ONLINE HALLOWEENU v Outbreaku plného strašidiel.

November je v plnom prúde

a mi sa už intenzívne pripravujeme na blížiace sa obdobie kedy, nás príde navštíviť Mikuláš ktorý, odštartuje Vianoce, ktoré sú spojené s ozdobovaním stromčeka, súťažou o najkrajšiu ozdobu, a pevne veríme že aj s vianočným výstupom pre Vás naších podporovateľov, rodičov a priateľov tanca z dielne tanečnej školy Outbreak & Whos’ that kidz.