STREET LIFE JAM 2014

Street Life Jam 2014
Bratislava
5.4.2014

Ďalšia úspešná zastávka tanečnej školy Outbreak, tentokrát cesta za zábavou, zážitkami a najmä tancom na medzinárodnú tanečnu súťaž plnú osobností. Stretla sa tu takmer celá slovenská tanečná hip hopová komunita a zavítali aj okolité štáty Európy, čo akciu posunulo na ďalší level. Nesmierny zážitok najmä pre deti a juniorov, ďakujeme organizátorom !

Outbreak v tento víkend potvrdil svoje postavenie na tanečnej scéne Slovenska. Na medzinárodnom podujatí Street Life Jam 2014, kde sa zúčastnilo niekoľko krajín Európy sa Outbreak zaradil k TOP 2 tanečným skupínam vo vekovej kategórií Juniori a Dospelí Medzi TOP 4 hip hop 1vs1 sme mali zastúpenie Juniorov A , ale aj malého Outbreakáčika. 7 ročné dievčatko, ktoré u nás tancuje od septembra si to vytancovalo spolu s jej junior sestričkou z takmer sto tanečníkov. Katka Grofová sa dostala medzi elitu TOP 4 Waackers a Alex Bati sa vyfunkoval do semifinále Lockerov.

Podujatie ktoré malo tanečnú úroveň a my ĎAKUJEME za skvelé pôsobenie všetkých našich tanečníkov, ktorých bolo v Bratislave viac ako 40.

kolaz_hff

GRATULUJEM A ĎAKUJEME VŠETKÝM TANEČNÍKOM ZA REPREZENTÁCIU TANEČNEJ ŠKOLY OUTBREAK

107

FOTOREPORT Fotoalbum od Outbreaku