SUMMER BDS 2016

„SUMMER“, ako ho všetci familiárne voláme, je srdcovou záležitosťou tanečného leta. Dlhé roky sa vraciame na toto krásne miesto pod horou Klíč, aby sme stretli tanečníkov, dlhoročných kamarátov, tanečné osobnosti, ktoré z celého sveta radi cestujú za atmosférou tohto kempu a tento rok tomu nebolo inak.

IMG_4317

23. až 28. 7. 2016 sa už jedenástykrát organizoval jeden z najkvalitnejších tanečných kempov BDS Summer Street Dance School v Českej a Slovenskej republike. My sme si to nemohli nechať újsť a tak skvelá partička z Outbreaku dorazila do Svoru, krásneho prostredia neďaleko Prahy . Ani dlhá cesta nám nepokazila náladu, pretože sa všetci tešili na týždeň plný inšpirácie s lektormi z BDS Academy, workshopy, jamy, battle a párty.

Členovia tímu BDS nám dali možnosť vzdelávať sa v rôznych tanečných štýloch ako house, hiphop, poppin, lockin a užili sme si aj dancehall, ktorý zaujal skôr ženskú časť výpravy.
Veľkou inšpiráciou bol pre nás špeciálny tanečný hosť Marie Kaae z Dánska, s ktorou sme mali hodiny housu, ktorý všetci vďaka nášmu Hruškovi zbožňujeme ☺ .

IMG_4251

Očakávania sa naplnili na 100% . Užili sme si to naplno. Každý deň sa niesol v znamení workshopov, jamov a ani jeden večer sme samozrejme nesmeli chýbať na battloch a párty, ktorá trvala do rána… Funky night, hiphop night, house night… každý si tam našiel to svoje. Počas celého týždňa sme nadväzovali nové priateľstvá. Aj keď sme boli na campe v Čechách, zišla sa tu veľká skupinka skvelých Slovákov, ktorá to tam kvalitne roztočila. 😀
Týždeň ubehol strašne rýchlo a keďže nám vyšlo skvelé počasie, stihli sme si ešte pred odchodom domov urobiť výletík po Prahe. Museli sme to využiť, keď sme boli neďaleko takého krásneho mesta.
Domov sme si priniesli veľa motivácie, zážitkov, priateľstiev a skvelého pocitu, že sme mali možnosť odpáliť to na takej skvelej akcii. ☺

Report pre nás pripravila Lenka Bačová. Krásne ďakujeme ☺.

IMG_4311