TO SME MY 2016

Najväčšia hudobno-tanečná show medzi školami pouličného tanca na Slovensku TO SME MY, odpálila 5.júna 2016 už svoje piate pokračovanie. Jedinečný projekt svojho druhu na Slovensku a v Európe predstavil verejnosti Tanečnú školu Outbreak a prácu kvalifikovaných lektorov, s viac ako 200 členmi našej tanečnej školy. Rodičia, príbuzní, priatelia a široká verejnosť tak mohli vzhliadnuť výsledok 10 mesačnej práce tohto tanečného kolektívu.

16 TSM OUTBREAK SHOW-422

 

16 TSM OUTBREAK SHOW-231

O tom, že je toto podujatie významnou a vyhľadávanou udalosťou hovoria nielen čísla, ale aj ohlasy všetkých prítomných, po piatich úspešných ročníkoch galavečera. Viac ako 3000 divákov zažilo nielen nádherné výkony pripravených show choreografií, ale si aj vychutnalo koncerty pozvaných hostí spievané a hrané vždy naživo. Po nadupanej funkovej kapele Gapa & Groovin Heads, hosťovi z Chicaga – Terrencovi Williamsovi, krásnej soul a popovej speváčke Monike Bagárovej, svetovej speváckej hviezde Lillien Nicol McCloud prišiel v tomto roku na rad majster slovenského funku a hviezda, ktorá dobíja rebríčky slovenskej hudobnej tvorby Igor Kmeťo.

16 TSM OUTBREAK SHOW-295

 

16 TSM OUTBREAK-88

Dvojhodinová show v krásnom prostredí košickej Haly umenia/Kunsthalle naplnila sálu nedočkavými divákmi a podporovateľmi. Tí nestačili sledovať, čo pre nich Outbreak opäť pripravil. Svetelná show plná farieb, nádherných kostýmov, živej hudby, usmievavých tanečníkov, tuctom pripravených multižánrových show choreografií, v ktorých účinkovali členovia všetkých vekových kategórií a to všetko prebehlo hladko a bez výrazného zaváhania v sprievode vtipného moderátora a za atmosféry živého koncertu úžasného speváka. Zážitok nielen pre divákov, ale aj pre nás organizátorov a určite aj pre všetkých členov a účinkujúcich z Tanečnej školy Outbreak.

 16 TSM OUTBREAK SHOW-74

 

 16 TSM OUTBREAK SHOW-342

FOTOGALÉRIA TO SME MY 4.

Počas šiestich rokov sme vychovali viac ako 1000 tanečníkov, postavili desiatky, možno stovky tanečných choreografií pre najrôznejšie účely, zorganizovali desiatky úspešných podujatí, odtrénovali tisíce hodín na tanečnej sále a precestovali niekoľko desiatok tisíc kilometrov v rámci tanečného vzdelania. Bilanciou úspechu je 84 zlatých, 49 strieborných a 21 bronzových umiestnení, niekoľko hlavných cien, špeciálnych cien a dodatočných cien poroty. Sme niekoľkonásobní majstri a vicemajstri Slovenska v tanečných štýloch Hip Hop. Toto je bilancia s ktorou sme zavŕšili ďalší úspešný rok v Tanečnej škole Outbreak.
 16 TSM OUTBREAK-203