To Sme My 2019 už čoskoro!

Pozývame Vás na záverečnú show Tanečnej školy Outbreak a Tanečnej skupiny Whos’that kidz
s názvom To sme MY 2019 s hudobným hosťom Gapa & the Street groove

  • KEDY? 2. 6. 2019 (nedeľa)
  • V AKOM ČASE?
  • 14:00 – Predstavenie tanečnej skupiny Whos’that kidz
  • 18:00 – Predstavenie tanečnej školy Outbreak
  • KDE TO BUDE? Kunsthalle/Hala umenia Košice, Rumanova 1, Košice

Lístky sú už v predaji na recepcii Tanečného centra Outbreak, alebo u lektorky Niny Vengerovej a Andy Klingovej priamo na tréningoch skupiny Whos’that kidz v priestoroch Základnej školy Staničná.

Cena lístka v predpredaji je 10€.
Lístky je možné kúpiť aj na mieste, ale cena už bude vyššia a to 15€ !!! Tak neváhajte a kupujte , lístky sa môžu aj vypredať, tak aby sa Vám ušlo.

Koho môžete na našich predstaveniach vidieť?
Všetkých našich členov Outbreak a Whos’that kidz .Deti od 4 rokov, naše najmenšie Kinderka až po najstaršiu skupinku Mamičiek Rebeliek si pre Vás pripravili tanenčný program, ktorý zaujme divákov rôzneho veku. Môžete vidieť skupinky, ktoré nás celú tanečnú sezónu reprezentovali a svojou šikovnosťou si vybojovali veľa ocenení, ale aj nesúťažné skupinky, ktoré sa veľmi tešia práve na Vás a svoje úsilie konečne môžu predviesť na veľkom pódiu. Samozrejme sa na Vás tešia všetci naši lektori.
Takže všetci sem 🙂 rodičia, súrodenci, babky a dedkovia, kamaráti, spolužiaci a známi, každý si tu nájde to svoje. A okrem tanečných výkonov si môžete vychutnať aj funkovú kapelu Gapa & the Street groove. Určite sa nudiť nebudete.

Nenechajte si to újsť! Bude to opäť silné 🙂 Tešíme sa na Vás