TOP DANCING 2016

Tradičná súťaž, ktorou sme v roku 2011 úspešne odštartovali celú šnúru účasti na choreografických podujatiach Tanečnej školy Outbreak. Apríl je charakteristický práve pre Top Dancing a my sa vždy na toto miesto radi vraciame. Dôvodom je okrem skvelej atmosféry aj odlišné zloženie tanečných skupín a teda väčší záber inšpirácie. Viac ako 60 tanečníkov tanečnej školy sa vybralo na ďaleký západ. Počasie nám ako každý rok vyšlo a my sme prežili príjemné dva dni, po boku našich členov a rodičov.

Pre väčšinu našich tanečníkov bolo takéto podujatie premiérou, no zvládli to fantasticky, o čom svedčia nielen výsledky, ale aj posúťažna nálada v skupinách. Detská formácia prekvapila svojou nápaditou tanečnou show, inšpirovanou známou rozprávkou a dospelácke show a juniorská choreografia priniesli hop hopové tanečné šialenstvo. Aj tento rok sme si odniesli cenné uznanie poroty za najlepší kostým, za čo ďakujeme šikovnej pani krajčírke a nápadom lektora.

DCIM100GOPROGOPR2920.

V konkurencii tisícov tanečníkov a stovák choreografií naši obsadili popredné priečky a okrem pohárov si odnášajú kopec zážitkov  a spomienok. Tešíme sa na toto podujatie v roku 2017.

DCIM100GOPROGOPR2951.

VÝSLEDKY
 
1.miesto – BREAK DANCE CHOREOGRAFIA
2.miesto – BREAK DANCE SÓLA
2.miesto – OPEN CHOREOGRAFIE DOSPELÍ
3.miesto – HIP HOP CHOREOGRAFIE DETI
4.miesto – HIP HOP CHOREOGRAFIE JUNIORI
4.miesto – HIP HOP CHOREOGRAFIE DOSPELÍ
Cena za NAJLEPŠÍ KOSTÝM DOSPELÍ