VUNKY LAO – DJ, ktorý je doma na všetkých svetových pódiach

VUNKYLAO JE  DJ, KTORÝ JE DOMA NA VŠETKÝCH SVETOVÝCH PÓDIACH, AJ V KOŠICIACH

„FREKVENCIA JE MÔJ JAZYK“

 

Vášeň, pravá láska a hlboké spojenie s hudbou sú to, čo robí VunkyLao medzinárodne uznávaným umelcom v hudobnom priemysle.

Byť „Soulector“, ako sám sebe hovorí, VunkyLao vytvára teplé vibrácie so širokou škálou nálad. Zmiešanie starého s novým a vytváranie spojovacej atmosféry je to, čo spája ľudí a naplňuje ich radosťou a teplom.

V priebehu rokov sa VunkyLao podieľal na niekoľkých scénach ako DJ a ako tanečník. Jeho tvorba zahŕňa festivaly, klubové predstavenia, muzikály, charitatívne podujatia a spoluprácu so značkami vrátane Adidas, Red Bull a mnoho ďalších a my ho zažijeme v Košiciach 27. a 28.4.2019 na tanečnom festivale GOLD !!!

Všetci sme spojení prostredníctvom našich vibrácií. S hudbou sme schopní pristupovať k nášmu skutočnému vnútornému ja a spoločne sa tešiť z nadčasovej jednoty. Nie je nič také ako oddelenie. V tom momete sme to proste len MY

Vnútroštátna cesta VunkyLao začala v Nemecku v roku 2013. Dnes je VunkyLao doma na svete, a je pozvaný do Barcelony, Prahy, Osla, Minsku, Bruselu, Paríža, Krakova, Taipei a Osaka.