Je tanec tvojou múzou?

Hľadáme talenty

Ak je tanec tvojou múzou a vieš si predstaviť seba ako tanečníka, lektora, influencera, animátora, performera, fotografa alebo aj video tvorcu, ktorého umenie baví ľudí, možno si to ty, ktorého radi podporíme na ceste za tvojím snom. Daj nám o sebe vedieť a my ti vytvoríme priestor a podporu pre osobný rozvoj po boku našho skúseného teamu.

Kto sme?

Sme občianske združenie, ktorého činnosťou je vytvárať podmienky pre rast a zviditeľnenie  tanca na Slovensku. O výsledkoch našeho pôsobenia od roku 2010 svedčia dnes už plne adaptovaní tanečníci na pozíciách- lektor tanečných škôl po celom Slovensku, osobnosti tanca, ktoré sa presadili doma, ale aj v zahraničí, spolupráce s tanečnými klubmi, či projekty a podujatia, ktoré radi navštevujú nadšenci v každom veku.

Pre to, aby sa tvoj sen stal skutočnosťou, je potrebné ešte veľa urobiť. Daj nám o sebe vedieť, pošli svoje CV + motivačný list, referencie na info@outbreak.sk. A ak si to to ty, a máš nato, radi tvoj sen nasmerujeme tam, kde sa vie stať skutočnosťou.

Už 10 rokov na ceste hore!

Výzva je určená mladým talentovaným tanečníkom, študentom, slobodným umelcom.

Uzávierka záujemcov 14.8.2020 ( Piatok )